29 kwietnia 2014 – Stacja okolicznościowa 3Z15NATO

By | 29 kwietnia 2014

„Decyzją Ministra Obrony Narodowej z 5 marca 2014, w Mińsku Mazowieckim w dniach 10 -11 maja odbędą się centralne, krajowe obchody 15-lecia wstąpienia Polski do NATO. Uroczystości z udziałem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, wielu znamienitych gości z całego świata oraz AIR SHOW, jakiego jeszcze mińskie niebo nie widziało, przyciągną do naszego miasta i na lotnisko w Janowie dziesiątki tysięcy widzów z całej Polski.”

W dniach 1.04.2014 – 11.04.2014 nasz klub będzie pracował pod znakiem okolicznościowym 3Z15NATO. Na tę okoliczność zostaną rozesłane specjalne karty QSL z tego wydarzenia.

Patronem akcji jest Burmistrz Miasta oraz Komendant Hufca ZHP „Mazowsze” Mińsk Mazowiecki. Zapraszamy do łączności na wszystkich pasmach.

Karty QSL będą wysyłane przez biuro. Jeżeli zależy Ci na karcie QSL, a nie jesteś członkiem PZK prosimy o wysłanie w kopercie znaczka oraz adresu zwrotnego. W takim przypadku QSL menadżer: SQ5PTS – Gabriel Romanyszyn, Huta Mińska, ul. Szkolna 24, 05-300 Mińsk Mazowiecki